طراحی وب سایت وردپرسی اقتصادی

طراحی وب سایت وردپرسی اقتصادی

در شروع کسب و کارها معمولا شرکت ها نیاز به وب سایتی دارند که با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن طراحی شود و در عین حال نیز کاربری آسانی داشته باشد و بتوان بدون کوچکترین اطلاعات فنی و کدنویسی وب سایت را کنترل و آپدیت کرد.

در این میان سیستم های مدیریت محتوای بسیاری وجود دارد، اما وردپرس چیز دیگری است و اگر تجربه کار با سیستم های مدیریت محتوای مختلف مانند جوملا را داشته باشید حتما به قدرت و کاربری آسان وردپرس پی برده اید. در وردپرس شما می توانید به آسانی درج مطلب کنید، عکس های مورد نظر را بدون کوچکترین مشکل بارگذاری کنید و حتی بر روی این سیستم اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید و انواع اقلام فیزیکی و حتی فایل های خود را به فروش بگذارید.

در این میان نصب و راه اندازی وردپرس در قدم اول کمی سخت است، مخصوصا که اگر بخواهید قالب خاصی را نصب کنید و یا از پلاگین های خاصی برای انجام کار ویژه ای استفاده نمایید.

اگر اطلاعات و تجربه کافی برای کار با ورپرس را ندارید، چگونه وب سایت را راه اندازی کنید؟

شما می توانید این امور را به بنده بسپارید و با پرداخت مبلغ مناسبی وب سایت خود را راه اندازی کنید. روال کار به این ترتیب است که ابتدا به نام شما یک دامنه ثبت می شود و بعد از خرید هاست مناسب، وردپرس بر روی هاست شما نصب می شود و بعد از این مرحله قالبی که مناسب کار شما و مورد پسند شما باشد روی وردپرس نصب خواهد شد.

وردپرس یک سیستم قابل انعطاف است و تقریبا هر نوع وب سایتی می توان با آن راه اندازی کرد. وردپرس دارای پلاگین های مختلفی است که قابلیت های مختلفی را می توان به وردپرس افزود. با وردپرس شما می توانید فروشگاه اینترنتی، فروش فایل (دانلود به ازای پرداخت)، وب سایت شرکتی، شخصی و … راه اندازی کرد.

تعرفه طراحی وب سایت وردپرسی چگونه خواهد بود؟

شما فقط 600 هزار تومان پرداخت خواهید کرد، وب سایت شما بر روی دامنه .ir و هاست 200 مگابایت راه اندازی می شود و قالب وب سایت نیز از میان قالب هایی که به شما پیشنهاد می شود انتخاب خواهد شد. این پکیج بهترین گزینه برای کسانی است که به ظاهر سایت زیاد اهمیت نمی دهند و نتیجه کار برای آنها اهمیت بیشتری دارد.

اما اگر به ظاهر وب سایت اهمیت می دهید و می خواهید ظاهر وب سایت شما متفاوت باشد 2 راهکار دارید، یا اقدام به خرید یک قالب کنید ( با هزینه خودتان، که در این مورد نیز به شما مشاوره خواهم داد) و یا این که یک قالب اختصاصی سفارش دهید (که تعرفه طراحی قالب هم بر حسب حجم کار محاسبه می شود)

سئو وب سایت چگونه خواهد بود؟ و آیا سئو به طور کامل تنظیم می شود؟

اگر در مورد سئو اطلاعاتی ندارید به طور خلاصه عرض کنم، سئو به مجموعه راهکارهایی گفته می شود که برای افزایش بازدید در وب سایت به کار گرفته میشود، گفته می شود. سئو برای تمامی وب سایت های طراحی شده رعایت خواهد شد، شما چه قالب رایگان را انتخاب کنید و چه قالب اختصاصی سفارش دهید، سئو 100 درصد رعایت خواهد شد. به این نکته دقت کنید که سیستم وردپرس دارای سئو بالایی است و اگر دقت کنید اکثر وب سایت های پر بازدید مانند وب سایت های دانلودی با وردپرس راه اندازی شده اند.

آیا هاست و دامنه قابل ارتقاء خواهد بود؟ و میتوان دامنه و یا هاست دیگری را سفارش داد؟

بله هاست و دامنه قابل ارتقاء و افزایش است، مثلا به جای دامنه ir شما می توانید دامنه net، com و یا … سفارش دهید، به این ترتیب که شما تفاوت هزینه دامنه ir و دامنه مورد نظر خود را پرداخت می کنید و دامنه درخواستی شما ثبت می شود. این مسئله شامل هاست نیز می شود، شما می توانید مثلا با پرداخت مابه التفاوت هزینه، به جای دامنه 200 مگابایتی، هاست 2 گیگابایتی سفارش دهید.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید: 09393904202 تلگرام/واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید