دانلود فیلم های آموزشی CodeCourse.com

دانلود فیلم های آموزشی CodeCourse.com

اگر گشتی در بین وب سایت های آموزشی انگلیسی زبان بزنید حتما با نمونه های فراوانی مواجه می شوید که در زمینه آموزش ویدئویی فعالیت دارند. این آموزش های ویدئویی فقط در زمینه برنامه نویسی و وب نیستند و تقریبا در تمامی زمینه ها ضبط و منتشر می شوند. اما در میان این فیلم های آموزشی، فیلم هایی که در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب سایت هستند بسیار مورد توجه می باشند. به این دلیل که معمولا برنامه نویس ها و فعالین حوزه IT تقریبا تسلط کاملی به زبان انگلیسی دارند و به راحتی می توانند از دوره هایی که به زبان انگلیسی هستند استفاده کنند.

وب سایت CodeCourse.com در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

سایت codecourse.com از جمله وب سایت های فعال در زمینه برنامه نویسی تحت وب می باشد. و آموزش ها بسیاری در زمینه زبان PHP و انواع فریم ورک های PHP مانند Laravel و … را پوشش می دهد. آموزش های codecourse بسیار جامع است و مدرسین آن به طور جامع و با بیانی زیبا به تشریح مسائل می پردازند. ولی متاسفانه دوره های آموزشی codecourse رایگان نیست و شما به طور رایگان به تمامی قسمت های دوره های آموزشی دسترسی ندارید و باید با پرداخت مقدار مشخصی اقدام به خرید اشتراک ویژه نمایید.

هزینه بالای خرید اشتراک CodeCourse.com

با توجه به محدودیت های خرید در اینترنت و البته هزینه های بالای این نوع اشتراک ها که در مورد codecourse ارز قابل قبول پوند می باشد، هزینه اشتراک یک ماهه زیاد خواهد بود. و البته شاید شما فقط نیاز به یکی از فیلم های آموزشی داشته باشید و خرید اشتراک یک ماهه برای یک فیلم اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود.

به همین دلیل ما با دسترسی هایی که به فیلم های آموزشی codecourse داریم اکثر فیلم های کاربردی آن را دانلود کرده و در اختیار شما قرار می دهیم تا شما در صورت نیاز یا به صورت رایگان و یا با پرداخت اندک وجهی بتوانید از فیلم های آموزشی آن استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید