دانلود کتاب 101 فعالیت الفبای انگلیسی

اگر به فکر یاد دادن الفبای انگلیسی به کودک خود هستید و یا به عنوان مدرس زبان کودکان فعالیت می کنید و به دنبال ایده های خوب برای تدریس الفبا هستید این کتاب برای شما کارآمد خواهد بود. این کتاب با عنوان 101 Alphabet Activities نوشته Lisa Schwimmer Marier می باشد. این کتاب برای کودکان 3 تا 6 سال مناسب می باشد. این کتاب جزو منابع تدریس است.

101 Alphabet Activities

دانلود کتاب 101 Alphabet Activities

ترجمه بخشی از کتاب (مترجم گوگل): 101 فعالیت الفبا به هشت فصل تقسیم شده است که هر فصل یک حوزه برنامه درسی دوران کودکی را منعکس می کند. فعالیت هایی برای تقویت رشد اجتماعی و عاطفی کودکان، مهارت های زبانی و سوادآموزی و درک مفاهیم ریاضی پیدا خواهید کرد. همچنین فعالیت های علمی را خواهید یافت که باعث تقویت آن می شود.
مهارت‌های مشاهده و استدلال کودکان، فعالیت‌های موسیقی و حرکتی که همه را درگیر می‌کند، و فعالیت‌های هنری گروهی که الهام‌بخش خلاقیت و همکاری است. همچنین فعالیت هایی برای بازی نمایشی گروهی و فعالیت هایی برای کمک به رشد مهارت های حرکتی ظریف و بزرگ کودکان وجود دارد.

کودکان خردسال دوست دارند در مورد الفبا بیاموزند – و شما فرصت های بی پایانی برای گسترش و تقویت این مفاهیم در طول روز خواهید یافت. ایده های 101 فعالیت الفبای تنها شروع است.

مشخصات کتاب 101 Alphabet Activities

دیدگاهتان را بنویسید