فیلم Children of Men 2006 – فرزندان انسان

فیلم Children of Men 2006

فارغ از مسائل و جذابیت های برنامه نویسی، تماشای فیلم و خواندن کتاب چیز دیگری است. شاید روزی باشد که حوصله کدنویسی و تماشای فیلم های آموزشی برنامه نویسی را نداشته باشم ولی امکان ندارد که به تماشای یک فیلم خوب نه بگویم. تماشای یک فیلم خوب برای تحمل یک روز تعطیل کسل کننده همیشه برایم کافی بوده است.

همیشه به فیلم های آخر الزمانی علاقه داشته ام. اما این روزها به خاطر مسائل پیش آمده در مورد روسیه و اوکراین اشتیاق بیشتری به تماشای این نوع فیلم ها پیدا کرده ام. چند روز پیش لیست فیلم های محبوب آخرالزمانی را جستجو می کردم، که به فیلم Children of Men (فرزندان انسان) برخوردم. معمولا قبل از دانلود فیلم همیشه سری به imdb می زنم و تریلر و امتیاز فیلم را بررسی می کنم. امتیاز imdb فیلم 7.9 می باشد که امتیاز بالایی است.

خلاصه داستان فیلم Children of Men 2006

فیلم فرزندان انسان به زمانی اشاره می کند که جنگ سراسر جهان را گرفته و داستان اینگونه نشان می دهد که تنها منطقه امن و قابل زندگی بخشی از انگلستان می باشد و اتفاق عجیبی که افتاده این است که زنان عقیم شده اند و هیچ زنی قادر به دنیا آوردن هیچ بچه ای نیست. در این میان زن سیاه پوستی باردار می شود و قهرمان داستان سعی می کند در میان آتش جنگ زن باردار را نجات دهد.

فیلم تا میانه های راه کسل کننده است و چیز قابل تامل و قابل توجهی در آن دیده نمی شود اما در نیمه دوم فیلم با مواجهه قهرمان داستان با زن باردار و به دنیا آمدن نوزاد در میان هرج و مرج داستان جذاب تر می شود. به نظر من اوج داستان در سکانس مواجهه نظامیان با مادر و کودک می باشد که همگی به احترام نوزاد و مادر آتش بس داده و چنان کودک را نظاره می کنند که گویی با موجودی مقدس و آسمانی روبرو شده اند. تماشای این فیلم را به شما هم پیشنهاد می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید